Krakow – Centrum – Letisko (KRA)

Letisko Budapešť | BUD | Ferenc Liszt International Airport

Približne 23 km juhovýchodne od centra Budapešti sa nachádza najväčšie maďarské letisko Medzinárodné letisko Ferenca Liszta Budapešť pôvodne nazývané Medzinárodné letisko Budapešť Ferihegy. Zabezpečuje letecké linky do Európy, Afriky, Ázie a na Stredný Východ. Má tri terminály, pre lety zo schengenského priestoru je určený terminál 2A. Jenoducho si zabezpečte dopravu cez nás a mi Vás dopravíme na letisko v Budapešti (BUD T1) a (BUD T2)

 

Presná adresa letiska: BUD Nemzetközi Repülőtér 1675 Budapest Pf. 53.
GPS súradnice letiska: 47.4384587,19.252295799999956

Letisko Budapešť | BUD | Ferenc Liszt International Airport

Letisko Budapešť | BUD | Ferenc Liszt International Airport

PARKOVISKÁ NA LETISKU A V OKOLÍ

Priamo na letisku: Letisko umožňuje parkovanie direkt pri termináloch. Pri Termináli 1 (T1) je k dispozícii viac ako 550 parkovacích miest, tiež Express parkoviská, parkoviská na krátkodobé a dlhodobé parkovanie a autobusové parkovisko. Pri Termináli 2 (T2) je k dispozícii viac ako 2200 parkovacích miest, taktiež parkovisko na krátkodobé a dlhodobé státie a autobusové parkovisko. Miesta si môžete rezervovať telefonicky alebo online. Cena parkovania sa pohybuje od 20 € za týždeň.

Parkovanie pri letisku Budapešť: Parkovať môžete aj 5 – 8 minút od letiska, kde sú samozrejme zabezpečené shuttle bussy, ktoré vás zdarma prepravia priamo k terminálu a po prílete naspäť na parkovisko. Cena za týždenné parkovanie na týchto parkoviskách začína od 18 € .

GPS súradnice:  N 47,42748, E 19,25919

letisko v Budapešti (BUD T1) a (BUD T2)

letisko v Budapešti (BUD T1) a (BUD T2)

CESTA NA LETISKO V BUDAPEŠTI

Autom: Najpohodlnejším spôsobom, ako sa dopraviť na letisko v Budapešti je autom po diaľnici, pričom táto cesta trvá približne 2 hodiny a 15 minút. Maďarská diaľničná známka na 10 dní stojí v prepočte približne 9,50 €, ďaľšie ušetrené náklady, ktoré naša spoločnosť zaplatí a vy sa len pohodlne odnesiete na letisko v Budapesti ak využijete naše služby.

Autobusom: Môžete využiť priame spojenie z Košíc do Budapešti, cesta trvá 3 hodiny a 10 minút. Z Budapešti sa priamo na letisko dopravíte taxíkom alebo miestnou dopravou. Z terminálu 1 do stanice metra Kőbánya-Kispest premáva autobus číslo 93, odkiaľ sa dostanete do centra na námestie Deák Ferenc.

Letecky: Priame letecké spojenie medzi Slovensko a Budapešťou neexistuje. Jedinou možnosťou je letecké spojenie Viedeň – Budapešť ale prečo veď tu máme HPTRANSFER.SK

 

Destinácie Celé vozidlo
Košice 130,00€