PRAVIDELNÚ ALE AJ NEPRAVIDELNÚ PREPRAVU OSÔB

PREPRAVA OPATROVATELIEK DO RAKÚSKA Naše auto je klimatizované a čiastočne odhlučnené aby sme Vám zabezpečili čo najlepší odpočinok do Vašej práce, alebo domov k Vaším blízkym.

Naša PREPRAVA OSÔB 8+1 MIESTNYM MINIBUSOM

Vlastníme vozidlo ktoré je PRAVIDELNE SERVISOVANÉ V AUTORIZOVANOM SERVISE. Našou snahou je poskytovanie čo najkvalitnejších služieb v oblasti OSOBNEJ PREPRAVY pre čo najužší okruh klientov. Práve preto vieme zabezpečiť čo najkvalitnejšiu prepravu.

Naša spoločnosť HP TRANSPORT je jedinečná v tom že naši klienti cestujú INDIVIDUÁLNE, bez prítomnosti cudzích OSÔB.V dnešnej dobe je to u nás najvyhľadávanejší spôsob OSOBNEJ PREPRAVY.

Ku každému nášmu klientovi pristupujeme individuálne a s najväčšou profesionalitou. Vodič je slušný a počas jazdy pokojný. Jazdí pokojne a s rešpektom.

Počas 3 rokov na trhu máme za sebou viac ako 400 000 šťastne a bez nehody najazdených kilometrov.

Nepravidelnú prepravu pre opatrovateľky zabezpečujeme na trase KOŠICE -PREŠOV-POPRAD-RUŽOMBEROK-ŽILINA-POVAŽSKÁ BYSTRICA-TRENČÍN-TRNAVA-BRATISLAVA-VIEDEŇ.

A samozrejme opačný smer.

KOŠICEPREŠOVPOPRADRUŽOMBEROKŽILINAPOVAŽSKÁ BYSTRICATRENČÍNTRNAVABRATISLAVAGRAZ.

A samozrejme opačný smer.

Prepravu opatrovateliek zabezpečujeme podľa dohody a požiadaviek agentúry alebo samotných opatrovateliek.

Cena závisí z akého mesta sa nastupuje alebo sa objedná celé vozidlo kde je cena za celé auto. Výhoda cestovania kde si objednávate CELÉ VOZIDLO je, že cestujete vždy Sami. Preto sa vieme klientovi prispôsobiť čo najviac jeho potrebám.

PREPRAVA OPATROVATELIEK DO RAKÚSKA

Pozri si cenník

Jednoduchý priebeh rezervácie

Vyplňte jednoduchý formulár a objednajte si dopravu na letisko, na svadbu, na oslavy, alebo na stretnutie už do pár minút.

Profesionálny šoféri

Na ceste za vašou cieľovou stanicou, aby ste sa dostali do cieľa včas a hlavne bezpečne, sa počas celej cesty budú starať skúsení vodiči.

Spoľahlivý prepravca

Sme lídrom v oblasti letiskovej dopravy s viac ako 3 ročnými skúsenosťami a počtom 5000 cestujúcich.

Benefity - ZADARMO

To najdôležitejšie je mať na palube spokojného zákazníka. Aj preto sme si pre vás pripravili hneď niekoľko benefitov, ktoré sa oplatí využiť.

Nieste si istý, máte otázky? Radi vám ich zodpovieme. Presvedčte sa!

Nájdite prepravu vyplnte formulár s údajmi a my Vám zavoláme

POŽIADAVKA TRANSPORTU