Transport na letisko – naše služby

INDIVIDUALNA PREPRAVA OSOB, TRANSPORT, TRANSER NA LETISKO

Individuálna preprava / transport

HPTRANSPORT ponúka služby individuálnej osobnej prepravy na rôzne príležitosti do destinácií po celej Európskej Únii. Preprava je prispôsobená osobným potrebám zákazníka, či sa jedná o súkromnú alebo firemnú prepravu.

Prepravu osôb zabezpečuje náš nový cestovný mikrobus Van typu Renault, ktorý ponúka až 8 miest na sedenie. Tieto moderné a rýchle automobily poskytujú cestujúcim maximálne pohodlie a zaručujú vysokú mieru bezpečia. Všetky vozidlá sú vybavené viaczónovou automatickou klimatizáciou to prispieva k tepelnej pohode cestujúcich v každom počasí. Cestovné mikrobusy Renault predstavujú vyššie štandardy v oblasti osobnej dopravy a pre ich komfortné vlastnosti a vzhľad sú mimoriadne žiadané pri rôznych príležitostiach.

Počas prepravy je pre nás samozrejmosťou poskytnutie plného palubného servisu, preto sú pasažierom k dispozícii čerstvé noviny, nápoje na osvieženie, či internet. Počas jazdy si tak môžete v pohodlí prečítať dennú tlač alebo vybaviť pracovné e-maily. Pri nastupovaní a vystupovaní je Vám k dispozícii asistencia vodiča, ktorý Vám rád pomôže s batožinou aj s usadením vo vozidle.

Vozidlá Avanti Api riadia vyškolení profesionálni vodiči s dlhoročnou praxou, ktorí komunikujú v českom, anglickom alebo nemeckom jazyku. Na cestách ich poznáte podľa žiarivo bielych vozidiel s logom s cestujúcou žltou včielkou, ktorá symbolizuje rýchlosť, bezpečnosť a spoľahlivosť za dobrú cenu. Vysoká úroveň prepravy je u nás štandardom, ktorý sa snažíme priniesť medzi širokú verejnosť, pre ktorú chceme byť cenovo dostupný. V našich vozidlách preto nikdy neplatíte žiadne poplatky.

Osobná preprava v HPtransport zahŕňa prepravu osôb po celej Európskej Únii. Domácou krajinou našich vozidiel je Slovenská republika, kde prepravujeme cestujúcich medzi väčšinou domácich miest. Z depa v Košiciach vyrážame predovšetkým do okolitých krajín Rakúska, Nemecka, Poľska, Česka a Maďarska, kde premávame na nepravidelných trasách medzi väčšími mestami. Na najobľúbenejších trasách našich cestujúcich sa nachádzajú české mestá ako napríklad Praha, Plzeň, Brno, Liberec, Olomouc, Ostrava, Břeclav alebo zahraničné mestá Viedeň, Mníchov, Győr, Budapešť, Katowice, Krakow, Rzeszow, Berlín, Franfurtkt a mnoho iných väčších miest.

Doprava osôb je možná na pravidelných alebo individuálnych trasách. Pri individuálnych trasách je k dispozícii celé vozidlo s vodičom, ktorý Vás odvezie podľa vašej požiadavky s Vami požadovaným počtom pasažierov, na vlastnej trase a to v ktorejkoľvek dennej, či nočnej hodine. Výhodou je maximálna variabilita prepravy plne podľa Vašich predstáv, na Vami určené adresy, cez požadované mestá a podľa Vašich časových plánov. Naše vozidlá sú maximálne flexibilné bez ohľadu na to, či sa prepravuje 1 osoba alebo 8 osôb. Tento spôsob osobnej dopravy je vhodný najmä pre jednotlivcov, rodiny s deťmi, pre firmy na rôzne akcie, podujatia, alebo tiež preprava osôb na letisko, preprava študentov do škôl, prípadne preprava osôb na dovolenku.

Transport na letisko, z letiska domov, Košice, Budapešť, Krakow, Viedeň, Bratislava

Transport na letisko, z letiska domov, Košice, Budapešť, Krakow, Viedeň, Bratislava

Zoznam pravidelných trás, časový harmonogram a obsadenosť vozidiel manažuje prepracovaný rezervačný systém.

 

Tento moderný systém je cestujúcim dostupný on-line na webových stránkach www.hptransport.sk a je aktualizovaný v reálnom čase. Záujemca o osobnú prepravu tak môže vidieť počet voľných miest v danom vozidle na danej trase vo zvolenom čase dopravy. Počet obsadených miest a dĺžka požadovanej prepravy ovplyvňuje výslednú cenu palubného lístka. Podľa týchto informácií sa zákazník môže rozhodnúť pre konkrétnu jazdu s ohľadom na jeho preferencie. Na pravidelných trasách si cestujúci, podobne ako pri individuálnej doprave, môže zadať vlastnú nástupnú aj výstupnú adresu.

Prostredníctvom rezervačného systému je možné objednať prepravu v ľubovoľnom počte cestujúcich aj mimo stanovených prepravných časov, prípadne zadať požiadavku na zmenu trasy. Týmto je možná maximálna variabilita individuálne dopravy, kde je preprava osôb definovaná novými štandardmi v oblasti cestnej dopravy.

 

Individuálna preprava našimi vozidlami je tiež vhodná na:

– cestovanie za prácou
– cestovanie na dovolenku
– preprava pracovné stretnutie alebo obchodné rokovanie
– preprava na kongresy a služobné cesty
– preprava na reprezentatívne účely
– doprava na teambuildingové akcie
– preprava osôb z/na letisko
– rodinné príležitosti
– odvoz svadobných hostí alebo svadobná limuzína
– dovoz osôb na nákupy

Transfér Košice, letisko Budapešť | Košice - Budapešť transport | Preprava osôb z Košíc do Budapešte | z Košíc do Budapešte na letisko | Lacná a pohodlná preprava z Košíc na letiskov Budapešti

Transfer z Košíc na letisko v Budapešti

Transfér Košice, letisko Budapešť | Košice – Budapešť transport | Preprava osôb z Košíc do Budapešte | z Košíc do Budapešte na letisko | Lacná a pohodlná preprava z Košíc na letisko v Budapešti | Transfér Košice – letisko Budapešť

Transfer z Košíc na letisko v Budapešti, Košíce Budapešť, Preprava z Košíc do Budapešte, z Košíc do Budapešte transfer, Preprava osôb z Košíc do Budapešte

Transfer Košice – Budapešť letisko – Košice

Osobná preprava / Odvoz / Transport / Transfer Košice – Budapešť na Letisko v Budapesti, spojenie KE-BUD T1 a T2

Transfér Košice, letisko Budapešť | Košice – Budapešť transport | Preprava osôb z Košíc do Budapešte | z Košíc do Budapešte na letisko | Lacná a pohodlná preprava z Košíc na letisko v Budapešti | Transfér Košice – letisko Budapešť

Objednanie transportu z Košíc na letisko v Budapešti

Rezervacia prevozu online za menej ako dva minúty

svoj transfer si rezervujte s dostatočným časovým predstihom

objednávku nám môžete zaslať vyplnením rezervácie na našej stránke

pre väčšie skupiny pristavíme máme ponuku individuálnej jazdy

telefonické rezervácie na čísle  +421 948 328 807

emailová rezervácia: hp@hptransport.sk

Cenník transportu Košice – Budapešť – Košice

 • jednosmerný transfer na letisko v Budapešti – 29 EUR/osoba
 • spiatočný transfer na letisko a z letiska v Budapešti do Košíc 58 EUR/osoba

Všetky ceny prepravy sú verejné a zaradené v online rezervácii transportu z Košíc do Budapešti. Na každú osobu v cene prepravy pripadá jeden kus príručnej batožiny a veľkej batožiny bez príplatku. Cestujte z HPTRANSPORT na letisko  (BUD) Budapešť terminál 1 a 2.

Informácie o ceste z Košíc do Budapešti na letisko

Odchod z Košíc do Budapešti je z parkoviska pri Jumbo centre – Masarykova 2, Staré Mesto. Samotná cesta trvá tri hodiny a desať minút a mikrobus má naplánovanú cestu na terminál 2 v Budapešti. Obyčajne na tejto trase premáva osem miestny mikrobus, no môže sa stať, že sa stretnete aj s osobným autom, pokiaľ je na danú linku z Košíc na letisko v Budapešti prihlásených málo cestujúcich.

jumbo centrum nástupiste pre transfer z kosic do budapesti

Dôležité informácie

Z dôvodu platných cestných predpisov o preprave detí a infantov v dopravnom prostriedku na trase medzi Košicami a Budapešťou je nutné, aby deti mali autosedačky. A preto nie je poskytnutá extra zľava pre deti a infantov.

Storno lístka: Najneskôr do 48 hodín pred odchodom je storno možné za poplatok 5,– EUR / osoba / jeden smer respektíve 10,– EUR / osoba / spiatočný lístok. Pri storne menej ako 48 hodín pred odchodom je lístok plne nerefundovateľný.

Zmena dátumu: Najneskôr do 48 hodín pred odchodom je zmena možná za poplatok 5,– EUR / osoba / jeden smer respektíve 5,– EUR / osoba / spiatočný lístok. Ak je do odjazdu vozidla menej ako 48 hodín lístok nieje možné zmeniť vôbec.

Dôležité !!! Poplatok za storno a zmenu transferového lístka na trase Košice – Budapešť sa účtuje aj v tom prípade ak Váš let bol zmenený alebo zrušený leteckou spoločnosťou !!!

Batožina V cene zakúpeného cestovného lístka je započítaný 1 kus príručnej batožiny (max rozmery 15×25×35 cm) a 1 kus cestovnej batožiny do 25 kg (max rozmery 30×60×80 cm). Dalšie nadpočetné batožiny a nadrozmerné batožiny sú za príplatok. Príplatok za batožinu: nadpočetnosť = 5€/ksnadrozmer = 10€/ksbicykel = 10€/ks.

Cestovný lístok zakúpený prostredníctvom našej webovej aplikácie na daný transport medzi Košicami a Budapešťou  je možné vystornovať alebo zmeniť počas dňa v pracovných hodinách na telefónnom čísle uvedenom na našej webovej stránke alebo emailom.

HPTRANSPORT.sk ako prepravná spoločnosť zabespečuje Transfer z Košíc na letisko v Budapešti, Košíce Budapešť,
Preprava z Košíc do Budapešte, z Košíc do Budapešte transfer, Preprava osôb z Košíc do Budapešte

Letisko BUD T1 a T2

osobná Preprava / Odvoz / Transport / Transfer Košice – Budapešť Letisko v Budapesti, spojenie KE-BUD
Letisko v budapesti, KE-BUD

Kľúčové slová a frázy obsahu

 • Osobná preprava / Odvoz / Transport / Transfer Košice – Budapešť na Letisko v Budapesti, spojenie KE-BUD T1 a T2

 • Transfer Košice – Budapešť letisko – Košice
 • Transfer z Košíc na letisko v Budapešti, Košíce Budapešť, Preprava z Košíc do Budapešte, z Košíc do Budapešte
  transfer, Preprava osôb z Košíc do Budapešte

Transfer z letiska v Budapešti do Košíc

Transport z letiska v Budapešti do Košíc | letisko Budapešt – Košice | Transport z Budapesti do Košíc | Preprava osôb z letiska v Budapešti do Košíc | odvoz do Košíc z Budapešti (letisko terminál 1 a 2)

Transport z letiska v Budapešti do Košíc | letisko Budapešt – Košice | Transport z Budapesti do Košíc | Preprava osôb z letiska v Budapešti do Košíc | odvoz do Košíc z Budapešti (letisko terminál 1 a 2)

Transfer Košice – Budapešť letisko – Košice

Osobná preprava / Odvoz / Transport / Transfer Budapešť  Letisko do Kosíc, spojenie KE-BUD T1 a T2 

Transport z letiska v Budapešti do Košíc | letisko Budapešt – Košice | Transport z Budapesti do Košíc | Preprava osôb z letiska v Budapešti do Košíc | odvoz do Košíc z Budapešti (letisko terminál 1 a 2)

Objednanie transportu z letiska v Budapešti do Košíc

Rezervacia transportu online za menej ako dva minúty

svoj transfer z letiska v Budapešti do Košíc si rezervujte s dostatočným časovým predstihom

objednávku nám môžete zaslať vyplnením rezervácie na našej stránke

pre väčšie skupiny pristavíme máme ponuku individuálnej jazdy z letiska

telefonické rezervácie na čísle  +421 948 328 807

emailová rezervácia: hp@hptransport.sk

Cenník transportu letisko Budapešť – Košice

 • jednosmerný transfer z letiska v Budapešti – 29 EUR/osoba
 • spiatočný transfer na letisko a z letiska v Budapešti do Košíc – 58 EUR/osoba

Všetky ceny prepravy sú verejné a zaradené v online rezervácii transféru z Budapešti do Košíc. Na každú osobu v cene prepravy pripadá jeden kus príručnej batožiny a veľkej batožiny bez príplatku. Cestujte z HPTRANSPORT na domov do Košíc (KE) z Budapešťe terminál 1 a 2  (BUD)

Informácie o ceste z Košíc do Budapešti na letisko

Odchod z letiska v Budapešti do Košíc je z parkoviska pri pri terminály T2 pri troch vlajkách. Samotná cesta trvá tri hodiny a desať minút a mikrobus má naplánovanú cestu z terminálu 2 v Budapešti do destinácie Košice. Obyčajne na tejto trase premáva osem miestny mikrobus, no môže sa stať, že sa stretnete aj s osobným autom, pokiaľ je na danú linku z Budapešti (letisko) do Košíc prihlásených málo cestujúcich.

Letisko Budapešť | BUD | Ferenc Liszt International Airport
Letisko Budapešť | BUD | Ferenc Liszt International Airport

Dôležité informácie

Z dôvodu platných cestných predpisov o preprave detí a infantov v dopravnom prostriedku na trase medzi Budapešťou a Košicami je nutné, aby deti mali autosedačky. A preto nie je poskytnutá extra zľava pre deti a infantov.

Storno lístka: Najneskôr do 48 hodín pred odchodom je storno možné za poplatok 5,– EUR / osoba / jeden smer respektíve 10,– EUR / osoba / spiatočný lístok. Pri storne menej ako 48 hodín pred odchodom je lístok plne nerefundovateľný.

Zmena dátumu: Najneskôr do 48 hodín pred odchodom je zmena možná za poplatok 5,– EUR / osoba / jeden smer respektíve 5,– EUR / osoba / spiatočný lístok. Ak je do odjazdu vozidla menej ako 48 hodín lístok nieje možné zmeniť vôbec.

Dôležité !!! Poplatok za storno a zmenu transferového lístka na trase Budapešť – Košice sa účtuje aj v tom prípade ak Váš let bol zmenený alebo zrušený leteckou spoločnosťou !!!

Batožina V cene zakúpeného cestovného lístka je započítaný 1 kus príručnej batožiny (max rozmery 15×25×35 cm) a 1 kus cestovnej batožiny do 25 kg (max rozmery 30×60×80 cm). Dalšie nadpočetné batožiny a nadrozmerné batožiny sú za príplatok. Príplatok za batožinu: nadpočetnosť = 5€/ksnadrozmer = 10€/ksbicykel = 10€/ks.

Cestovný lístok zakúpený prostredníctvom našej webovej aplikácie na daný transport medzi Budapešťou a Košicami  je možné vystornovať alebo zmeniť počas dňa v pracovných hodinách na telefónnom čísle uvedenom na našej webovej stránke alebo emailom.

HPTRANSPORT.sk ako prepravná spoločnosť zabespečuje Transport z letiska v Budapešti do Košíc | letisko Budapešt – Košice | Transport z Budapesti do Košíc | Preprava osôb z letiska v Budapešti do Košíc | odvoz do Košíc z Budapešti (letisko terminál 1 a 2)

Letisko Budapešť - BUD T1 a T2

letisko v Budapešti (BUD T1) a (BUD T2)
letisko v Budapešti (BUD T1) a (BUD T2)

Kľúčové slová a frázy obsahu

 • Osobná preprava / Odvoz / Transport / Transfer Budapešť  Letisko do Kosíc, spojenie KE-BUD T1 a T2 
 • Transfer Budapešť letisko – Košice 
 • Transport z letiska v Budapešti do Košíc | letisko Budapešt – Košice | Transport z Budapesti do Košíc | Preprava osôb z letiska v Budapešti do Košíc | odvoz do Košíc z Budapešti (letisko terminál 1 a 2)