Transport na letisko – naše služby

Individuálna preprava je prispôsobená potrebám zákazníka…

HPTRANSPORT ponúka služby individuálnej osobnej prepravy na rôzne príležitosti do destinácií po celej Európskej Únii. Preprava je prispôsobená osobným potrebám zákazníka, či sa jedná o súkromnú alebo firemnú prepravu.

Prepravu osôb zabezpečuje náš nový cestovný mikrobus Van typu Renault, ktorý ponúka až 8 miest na sedenie. Tieto moderné a rýchle automobily poskytujú cestujúcim maximálne pohodlie a zaručujú vysokú mieru bezpečia. Všetky vozidlá sú vybavené viaczónovou automatickou klimatizáciou to prispieva k tepelnej pohode cestujúcich v každom počasí. Cestovné mikrobusy Renault predstavujú vyššie štandardy v oblasti osobnej dopravy a pre ich komfortné vlastnosti a vzhľad sú mimoriadne žiadané pri rôznych príležitostiach.

Počas prepravy je pre nás samozrejmosťou poskytnutie plného palubného servisu, preto sú pasažierom k dispozícii čerstvé noviny, nápoje na osvieženie, či internet. Počas jazdy si tak môžete v pohodlí prečítať dennú tlač alebo vybaviť pracovné e-maily. Pri nastupovaní a vystupovaní je Vám k dispozícii asistencia vodiča, ktorý Vám rád pomôže s batožinou aj s usadením vo vozidle.

Vozidlá Avanti Api riadia vyškolení profesionálni vodiči s dlhoročnou praxou, ktorí komunikujú v českom, anglickom alebo nemeckom jazyku. Na cestách ich poznáte podľa žiarivo bielych vozidiel s logom s cestujúcou žltou včielkou, ktorá symbolizuje rýchlosť, bezpečnosť a spoľahlivosť za dobrú cenu. Vysoká úroveň prepravy je u nás štandardom, ktorý sa snažíme priniesť medzi širokú verejnosť, pre ktorú chceme byť cenovo dostupný. V našich vozidlách preto nikdy neplatíte žiadne poplatky.

Osobná preprava v HPtransport zahŕňa prepravu osôb po celej Európskej Únii. Domácou krajinou našich vozidiel je Slovenská republika, kde prepravujeme cestujúcich medzi väčšinou domácich miest. Z depa v Košiciach vyrážame predovšetkým do okolitých krajín Rakúska, Nemecka, Poľska, Česka a Maďarska, kde premávame na nepravidelných trasách medzi väčšími mestami. Na najobľúbenejších trasách našich cestujúcich sa nachádzajú české mestá ako napríklad Praha, Plzeň, Brno, Liberec, Olomouc, Ostrava, Břeclav alebo zahraničné mestá Viedeň, Mníchov, Győr, Budapešť, Katowice, Krakow, Rzeszow, Berlín, Franfurtkt a mnoho iných väčších miest.

Doprava osôb je možná na pravidelných alebo individuálnych trasách. Pri individuálnych trasách je k dispozícii celé vozidlo s vodičom, ktorý Vás odvezie podľa vašej požiadavky s Vami požadovaným počtom pasažierov, na vlastnej trase a to v ktorejkoľvek dennej, či nočnej hodine. Výhodou je maximálna variabilita prepravy plne podľa Vašich predstáv, na Vami určené adresy, cez požadované mestá a podľa Vašich časových plánov. Naše vozidlá sú maximálne flexibilné bez ohľadu na to, či sa prepravuje 1 osoba alebo 8 osôb. Tento spôsob osobnej dopravy je vhodný najmä pre jednotlivcov, rodiny s deťmi, pre firmy na rôzne akcie, podujatia, alebo tiež preprava osôb na letisko, preprava študentov do škôl, prípadne preprava osôb na dovolenku.

Transport na letisko, z letiska domov, Košice, Budapešť, Krakow, Viedeň, Bratislava

Transport na letisko, z letiska domov, Košice, Budapešť, Krakow, Viedeň, Bratislava

Zoznam pravidelných trás, časový harmonogram a obsadenosť vozidiel manažuje prepracovaný rezervačný systém.

 

Tento moderný systém je cestujúcim dostupný on-line na webových stránkach www.hptransport.sk a je aktualizovaný v reálnom čase. Záujemca o osobnú prepravu tak môže vidieť počet voľných miest v danom vozidle na danej trase vo zvolenom čase dopravy. Počet obsadených miest a dĺžka požadovanej prepravy ovplyvňuje výslednú cenu palubného lístka. Podľa týchto informácií sa zákazník môže rozhodnúť pre konkrétnu jazdu s ohľadom na jeho preferencie. Na pravidelných trasách si cestujúci, podobne ako pri individuálnej doprave, môže zadať vlastnú nástupnú aj výstupnú adresu.

Prostredníctvom rezervačného systému je možné objednať prepravu v ľubovoľnom počte cestujúcich aj mimo stanovených prepravných časov, prípadne zadať požiadavku na zmenu trasy. Týmto je možná maximálna variabilita individuálne dopravy, kde je preprava osôb definovaná novými štandardmi v oblasti cestnej dopravy.

 

Individuálna preprava našimi vozidlami je tiež vhodná na:

– cestovanie za prácou
– cestovanie na dovolenku
– preprava pracovné stretnutie alebo obchodné rokovanie
– preprava na kongresy a služobné cesty
– preprava na reprezentatívne účely
– doprava na teambuildingové akcie
– preprava osôb z/na letisko
– rodinné príležitosti
– odvoz svadobných hostí alebo svadobná limuzína
– dovoz osôb na nákupy