Naše Poslanie

Sme slovenská rodinná firma zaoberajúca sa PREPRAVOU OSÔB MINIBUSOM. OSOBNÚ PREPRAVU zabespečujeme 9 (8+1) miestnym vozidlom značky RENAULT TRAFFIC.

Naša PREPRAVNÁ SPOLOČNOSŤ HP TRANSPORT Vás odvezie kamkoľvek v rámci Schengenského priestoru.

Naša spoločnosť sa zaoberá transferom osôb už viac ako 3 roky. Vďaka mnohoročným skúsenostiam rozumieme potrebám našich zákazníkov a snažíme sa im vychádzať v ústrety. Medzi našich zákazníkov patria súkromné osoby, rodiny, malé firmy, ministerstvá, veľvyslanectvá a známe osobnosti. Špecializujeme sa najmä na transfery na európske letiská.

Naša Spoločnosť

Ponúkame kvalitný servis firemným aj individuálnym klientom. Našou prioritou je spokojný zákazník, preto preferujeme individuálny prístup.

Podľa vopred daného cestovného poriadku vás v rámci kyvadlovej dopravy prepravíme z Košíc do európskych letísk v Krakowe, Bratislave, Viedni a Budapešti. Vďaka našim skúseným vodičom a novému vozovému parku vás prepravíme nielen bezpečne, ale aj pohodlne.

Chystáte sa na dovolenku s rodinou či na výlet s priateľmi? Chýba vám vodič? Venujeme sa aj individuálnej preprave v rámci celej Európy.