Naše Poslanie

Naša spoločnosť Vám ponúka služby v oblasti vnútroštátnej a medzinárodnej prepravy osôb. Prioritou firmy je uspokojiť potreby a požiadavky našich zákazníkov a zabezpečiť pravidelnú pohodlnú a hlavne bezpečnú prepravu na miesto určenia.

Naša spoločnosť sa zaoberá transferom osôb už viac ako 3 roky. Vďaka mnohoročným skúsenostiam rozumieme potrebám našich zákazníkov a snažíme sa im vychádzať v ústrety.

Medzi našich zákazníkov patria súkromné osoby, rodiny, malé firmy, ministerstvá, veľvyslanectvá a známe osobnosti. Špecializujeme sa najmä na transfery na európske letiská.

Naša Spoločnosť

Ponúkame kvalitný servis firemným aj individuálnym klientom. Našou prioritou je spokojný zákazník, preto preferujeme individuálny prístup.

Podľa vopred daného cestovného poriadku vás v rámci kyvadlovej dopravy prepravíme z Košíc do európskych letísk v Krakowe, Bratislave, Viedni a Budapešti. Vďaka našim skúseným vodičom a novému vozovému parku vás prepravíme nielen bezpečne, ale aj pohodlne.

Chystáte sa na dovolenku s rodinou či na výlet s priateľmi? Chýba vám vodič? Venujeme sa aj individuálnej preprave v rámci celej Európy.